#2086 | Geboortebeker zilver.

Kavel verkocht
Voorzien van gegraveerde biedemeijer versieringen zonder inscriptie. Duitsland , Pforzheim, Lutz & Weiss, 20e eeuw, Keurtekens: maan, kroon, 800, meesterteken gebruikssporen. H 8cm, 54,7 gram. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt