#2087 | Luiertang zilver.

Kavel verkocht
Ooievaar model met holle buik. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: zwaardje, pseudo keuren gebruikssporen en deukjes. L 11,5cm, 32,8 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 40 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt