#2088 | Rammelaar zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd in Jugendstil stijl met schelp decoraties. 19e/ 20e eeuw, Keurtekens: onduidelijke keuren ,ZII - gebruikssporen. L 13cm, 13 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 10 - € 40.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt