#2090 | Luiertang zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd als gestileerde ooievaar. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: zwaardje, meesterteken - gebruikssporen. L 13cm, 42,3 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt