#2091 | Rammelaar met fluit zilver.

Kavel verkocht
Voorzien van ketting en 5 belletjes. Nederland, 19e eeuw, Keurtekens: zwaardje - gebruikssporen. 75,5 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt