#2092 | Rammelaar zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met 3 bellen als lolly gemonteerd op een fluitje. Nederland, 19e eeuw, Keurtekens: onleesbare keuren gebruikssporen. 42,8 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 25 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt