#2093 | Rammelaar met fluit zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd als zeemeermin met fluit, ketting en zilveren bijtstuk. Nederland, Zwolle ?, Hermanus van Delden ?, 19e eeuw, Keurtekens: meesterteken, onduidelijk keuren - gebruikssporen. 118,7 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 80 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt