#2095 | (2) Geboortebekers zilver.

Kavel verkocht
Waarvan 1 " Virgin " en 1 met inscriptie. Beiden afgewerkt met parelrand standring. Nederland, Voorschoten, van Kempen & Begeer, 1969 / 1972, Keurtekens: staande leeuw, minerva, meesterteken, J, M. H 7,5cm, 155,3 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 80 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt