#2096 | Geboortebeker zilver.

Kavel verkocht
Glad model met opengesoldeerd handvat en omgeslagen bovenrand. Nederland, Zeist, Gerritsen & van Kempen, 1958, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, Y - gebruikssporen en deukjes. H 7,5cm, 69,8 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 35 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt