#2098 | Geboortebeker zilver.

Kavel verkocht
Strak taps aflopend model met gedreven bloem versiering. Duitsland , Schwäbisch Gmünd, Gebrüder Kühn, 20e eeuw, Keurtekens: Maan, kroon, meesterteken, 800 - gebruikssporen. H 9cm, 97 gram. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt