#2099 | (2) geboortebekers zilver.

Kavel verkocht
Beiden met gegraveerde Biedermeier versieringen waarvan 1 met initialen. Duitsland / Tjechoslowakije, begin 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren. 129 gram, 800/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt