#2100 | Grote gelegenheidsschep zilver.

Kavel onverkocht
Gegoten model met diverse versieringen en gevlochten steel. Nederland, 1909, Keurtekens: diverse pseudo keuren, leeuw, minerva, Z - gebruikssporen. L 33,5cm, 163,3 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 90 - € 120.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt