#2101 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Voorzien van gevlochten stam en afgebeeld een boer met koe. Nederland, 1835, Keurtekens: Leeuw, minerva, onduidelijk meesterteken, onduidelijke jaarletter - gebruikssporen en barstje. L 21,5cm, 56,8 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt