#2102 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Voorzien van gevlochten stam en afgebeeld een dansend stel. Nederland, , Keurtekens: ZI, onduidelijke keuren gebruikssporen. L 18,5cm, 53,8 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt