#2103 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Gegoten lepel voorzien van gevlochten steel met afgebeeld een paard in dressure draf. Nederland, 1900, Keurtekens: leeuw, minerva, Q - gebruikssporen. L 19,5cm, 54,2 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt