#2105 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Gegoten lepel voorzien van gevlochten steel met afgebeeld een man en vrouw met anker, kruis en vogel in de hand. Nederland, , Keurtekens: ZI, onduidelijk gekeurd - gebruikssporen. L 18,5cm, 51,8 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt