#2106 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Gegoten lepel voorzien van gevlochten steel met afgebeeld een moeder met kinderen. Nederland, , Keurtekens: ZI, onduidelijk gekeurd - gebruikssporen. L 19,5cm, 55,9 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt