#2107 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Gegoten lepel voorzien van gevlochten steel met afgebeeld een vrouw met vogel. Nederland, , Keurtekens: ZI, onduidelijk gekeurd - gebruikssporen en deukjes. L 17,5cm, 46,3 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 25 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt