#2110 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Voorzien van opgesoldeerde hond op een door gegraveerde versieringen platte steel. Nederland, 18e eeuw, Keurtekens: Meesterteken - gebruikssporen, gravering weggepoetst. L 20,5cm, 42,7 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 40 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt