#2111 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Voorzien van gevlochten steel met gegraveerde accenten en afgebeeld een sirene vastgehouden door dolfijnen. Nederland, 2000, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, Q. L 19cm, 77,9 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 45 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt