#2112 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Voorzien van gevlochten steel met daarop afgebeeld 2 nobelen. Nederland, Maastricht, Ernest Alard, 1904, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, U. L 20,5cm, 95,2 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt