#2113 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Voorzien van gevlochten steel met daarop afgebeeld een ruiter te paard ondersteund door 2 dolfijnen. Nederland, 1868, Keurtekens: Leeuw, minerva, I - gebruikssporen. L 21cm, 57,9 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt