#2114 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Gegoten lepel voorzien van gevlochten steel met afgebeeld een moeder met kinderen. Nederland, Sneek, wed. Pier v. d. Wouda, 1908, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, Y - gebruikssporen. L 20,3cm, 58,1 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt