#2116 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Gegoten lepel voorzien van gevlochten steel met afgebeeld een driemaster zeil fregat onder Hollandse vlag ondersteund door dolfijnen. Nederland, Schoonhoven, J. Gelderblom & Zn, 2003, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken,T. L 19cm, 62,8 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 35 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt