#2117 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Gegoten lepel voorzien van gevlochten steel met afgebeeld een melkmeisje ondersteund door bloemen. Nederland, Woudsend, Johannes Schrijfsma, 1894, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, k - gebruikssporen. L 21cm, 51,8 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt