#2118 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Gegoten lepel voorzien van gevlochten steel met afgebeeld een melkmeisje ondersteund door schapen. Nederland, Sneek, Pieter Binks, 1869, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, k - gebruikssporen. L 21,5cm, 60 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 35 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt