#2119 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Gegoten lepel voorzien van gevlochten steel met afgebeeld een ambacht. Nederland, A. C. J. Begeer, Amsterdam, 1995, Keurtekens: Staande leeuw, meesterteken, minerva, L - krasjes. L 17,5cm, 51,1 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt