#2120 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Gegoten lepel voorzien van gevlochten steel met afgebeeld een paard en wagen. Nederland, Joure, J. H. van der Meulen, 1985, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, A - gebruikssporen. L 19cm, 63,2 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 35 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt