#2121 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Gegoten lepel voorzien van gevlochten steel met afgebeeld het provinciewapen Friesland. Nederland, 1940, Keurtekens: Leeuw, minerva, onleesbaar meesterteken, F - gebruikssporen. L 19cm, 69 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt