#2122 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Voorzien van platte steel met gegraveerde en deels gegoten versieringen, opgesoldeerde mascaron en bloemenmand. Nederland, Bolsward, Pier Jans Fennema, 1877, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, S - gebruikssporen. L 21cm, 68,5 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 40 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt