#2123 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Gegoten lepel voorzien van gevlochten steel met afgebeeld het wapen van koninkrijk der Nederland. Nederland, Sneek, A. M. Sustring, 20e eeuw, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken. L 20cm, 79 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 45 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt