#2124 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Zeer fraaie gedecoreerde lepel met afgebeeld een jager. Nederland, Groningen, A. Molenberg, 1920, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, K - gebruikssporen. L 20cm, 51,2 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt