#2125 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Gegoten lepel voorzien van gevlochten steel met afgebeeld een paard. Nederland, Joure, J. H. van der Meulen, 1989, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, E - gebruikssporen. L 19,5cm, 59,7 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 35 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt