#2126 | (2) Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Gegoten lepels met gevlochten steel en afgebeeld een vrouw met kinderen. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: Pseudo gekeurd. L 18cm, 96,9 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt