#2127 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Gegoten lepels met gevlochten steel en afgebeeld een verliefd stel. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: ZII - gebruikssporen. L 18cm, 41,4 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 25 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt