#2128 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Gegoten lepels met gevlochten steel en afgebeeld een ruiter te paard. Nederland, 1919, Keurtekens: Leeuw, minerva, onleesbaar meesterteken, J - gebruikssporen. L 21cm, 72,2 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt