#2129 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Gegoten lepels met gevlochten steel en afgebeeld een ruiter te paard. Nederland, Workum, Albert Kuipers, 1891, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, G - gebruikssporen. L 20,5cm, 88,7 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt