#2130 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Gegoten lepels met gevlochten steel en afgebeeld een moeder met kinderen. Nederland, 1841, Keurtekens: Leeuw, minerva, G gebruikssporen. L 18cm, 35 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 20 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt