#2131 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Gegoten lepel voorzien van golvende steel en afgebeeld een Visser. Nederland, Schoonhoven, Hooijkaas, 1910, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, A. L 19,5cm, 59,6 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt