#2132 | S.T.Dupont balpen zilver.

Kavel verkocht
Strak uitgevoerd model. Frankrijk, Parijs, S. T. Dupont, 20e eeuw, Keurtekens: 925, meesterteken, ZI - inktstift uitgedroogd. L 13,5cm, 29,6 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 20 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt