#2133 | (2) Delige set CROSS pennen in etui BWG.

Kavel verkocht
Set bestaande uit balpen en vulpotlood met 12kt. Gouden vergulding set nr. 6601. USA, 20e eeuw, Keurtekens: Cross USA 12kt. 1/20 Gold filled 75,9 gram. Geschatte opbrengst: € 10 - € 50.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt