#2134 | (2) Kroontjespen houders zilver.

Kavel verkocht
Met diverse gedreven decoraties. 19e eeuw, Keurtekens: ZI gebruikssporen en deukjes. 19,8 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 10 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt