#2135 | Pince-Nez knijpbril.

Kavel verkocht
Verguld uitgevoerd. 19e eeuw, gebruikssporen. B 10cm, gram. Geschatte opbrengst: € 20 - € 50.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt