#2136 | Inktpot zilver.

Kavel onverkocht
Groot model in hol lopende vorm en bol scharnierend deksel. Engeland, Birmingham, Adie Brothers Ltd, 1929, Keurtekens: leeuw, anker, meesterteken, E, 925 - gebruikssporen en deukjes. H 7,5cm dia 12,5cm, 433,4 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 70 - € 100.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt