#2137 | Inktpot zilver.

Kavel verkocht
Rond model op hout gemonteerd. Nederland, 1916, Keurtekens: leeuw, minerva, G - gebruikssporen en deukjes. H 4,5cm dia 13cm, 167,9 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 20 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt