#2138 | (3) Delig lot pennen BWG.

Kavel verkocht
Diverse uitvoeringen. begin 20e eeuw, gebruikssporen en deukjes. 34,7 gram. Geschatte opbrengst: € 10 - € 40.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt