#2139 | Parker 75 insignia BWG.

Kavel verkocht
Verguld uitgevoerd met stofhoes. USA, Janesville( Wisconsin ), 20e eeuw, Keurtekens: Parker made in USA. L 13cm, 20,3 gram. Geschatte opbrengst: € 20 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt