#2140 | (3) Vulpotloden zilver.

Kavel verkocht
Diverse uitvoeringen. 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren 34,8 gram. Geschatte opbrengst: € 10 - € 50.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt