#2141 | (2) Vulpotloden zilver.

Kavel verkocht
Diverse uitvoeringen. 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren 28 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 10 - € 40.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt