#2148 | Vulpotlood goud.

Kavel verkocht
Hexagonaal gevormd met gegoten baanversieringen en saffier. 20e eeuw, Keurtekens: 585, onduidelijk meesterteken deukje. L 9cm, 8,58 gram, 585/1000. Geschatte opbrengst: € 90 - € 180.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt